BEEBIDELE

Meie tootevalikust leiate oma kõige väiksematele 2 vajalikku abilist: LELU-HOIDJA ning LUTIKETT

Lelu-hoidja hoolitseb selle eest, et lapse kõige maitsvam närimislelu või kallim kaisuloom pidevalt maha ei kukuks ega ära ei kaoks. Hoolitseb ka selle eest, et veetassike või mõni muu lapsele vajalik ese alati käeulatuses oleks. Saadaval on 4 erineva disainiga paela – Ükssarvikud, Karud, Rebased ja Öökullid.

Paela pikkus 50 cm. Paela saab sättida mitmesse erinevasse pikusesse (4 trukki), olenevalt sellest mida ning kuhu paela kinnitada vaja on.

Kasutamine: Ühte otsa kinnita lapse närimislelu, kaisuloom, muu kallis ese või nt veetops. Teine ots kinnita:
-enda käe külge (laps on süles, et vältida lelu mahakukkumist lapse peost), -vankri turvakaare/lükkesanga külge,
-turvahälli/tooli/rattatooli/käru turvarihma külge.

Sedasi ei kuku lapsele kallis ese pidevalt maha ning ei kao ka ära! Hoiab ja teeb elu lapsega mugavamaks!

Hooldus: Käsipesu seebiga. Mitte panna kuivatisse.

IMG_5888 (1)

IMG_5882

Lutikett

Suurest armastusest naturaalsete ja armsate puitpärlitega lutikettide vastu lisasime ka need oma tootevalikusse. Valikus on puitpärlitest ning silikoon või heegeldatud pärlitest lutiketid. Pärleid ühendab tugev linane nöör.

Lutikette on erinevates toonides, millede hulgast saate valida just endale kõige meelepärasema. Silikoon ja puitpärlitega lutikette on mündi, vanaroosa, hallides ning beežides toonides. Heegeldatud ja puitpärlitega lutikette on roosades, sinistes ja hallides ja beežides toonides. Võimalik on osta ka ainult puitpärlitega.

Lutiketti võib laps soovi korral ka närida, kui tulevad näiteks hambad. Pärlid on BPA ja PVC vabad, ei sisalda ftalaate ja muid toksilisi aineid. Lastele suhu panemiseks ohutud.

Lutiketi pärliosa on u 18 cm pikk. Täieliku ohutuse tagamiseks ärge jätke last koos lutiketiga järelvalveta. Tegemist ei ole mänguasjaga.

rekl

Mine vali omale sobivaim lelu-hoidja ja lutikett välja meie Facebooki e-poest.